Під Одесою затримали організатора польського «пограбування століття» — ЗМІ

logo
299999_pid_odesoju_zatrimali_organizatora_polsko.jpeg


СБУ разом з польськими правоохоронцями під Одесою затримала одного з організаторів так званого «пограбування століття» Ґжеґожа Л, повідомляє Польське радіо.

Затримання відбулося у середу, 15 листопада, у невеликій місцевості неподалік Одеси. Поляка взяли під арешт, тепер він чекатиме на екстрадицію до Польщі.

«Напад століття» стався 10 липня 2015 року у місті Сважендз неподалік Познані. Під час перевезення грошей до банкоматів та філій банку PKO один з конвоїрів зник з усією сумою, покинувши своїх колег, коли ті увійшли до банку, аби покласти гроші до банкомату. Разом з підставним конвоїром (який був насправді кравцем з Лодзі) зникло понад 8 млн злотих.

Зловмисника вдалося вирахувати на підставі даних декількох різних осіб. Правоохоронці встановили, що злодія взяли на роботу в охоронну фірму за декілька місяців до пограбування. На робочому місці крадій не залишав після себе жодних слідів, бо постійно носив на руках рукавиці.

У чоловіка було декілька спільників, зокрема головний організатор пограбування – власне затриманий в Україні Ґжеґож Л. Екс-співробітник поліції особисто влаштував виконавця крадіжки на роботу в службу охорони, у якій сам був заступником директора.

Затриманий Ґжеґож Л. був останньою особою, яка перебувала у розшуку у зв’язку з нападом. Встановлення його місця перебування стало можливим завдяки співпраці польської поліції зі спецслужбами України.

А поделиться?
Читайте также: