Плавання. Одеський спортсмен встановив два рекорди України і вийшов у фінал чемпіонату Європи

image

Вихованець СДЮШОР «Динамо» плавання Вадим НАУМЕНКО вийшов у фінал чемпіонату Європи серед юніорів з плавання, який відбувається в Римі. При цьому він встановив два юніорських рекорди України.

ДВА РЕКОРДИ УКРАЇНИ

18-річний Вадим НАУМЕНКО (тренер – Олександра КУРБАНОВА) тепер побореться за медалі на дистанції 200 м комплексним плаванням.

В ранковій сесії він встановив свій перший в цей день юніорський рекорд України, вигравши свій заплив з результатом 2.01,85, який став другим на цій стадії. У півфінальній сесії Вадим також переміг у своєму запливі, покращивши свій рекорд на 0,55 секунди (2.01,30). Його результат також став другим на цій стадії. Втім, часовий показник 2.01 мають ще п’ять спортсменів. Тож конкуренція в боротьбі за перемогу буде дуже серйозною.

До цього Євро найкращим результатом Вадима на дистанції 200 м комплексом був час 2.03,66.

ФІНАЛ

Фінальний заплив на дистанції 200 м комплексним плаванням відбудеться у четвер, о 20.02 за київським. Пряма трансляція на сайті aquatics.eurovisionsports.tv.

ЧЕМПІОНСЬКИЙ 2019-й

В 2019-му році інший вихованець СДЮСШОР «Динамо» і Олександри КУРБАНОВОЇ Ігор ТРОЯНОВСЬКИЙ став чемпіоном Європи серед юніорів, вигравши на 200-метрівці батерфляєм. Відзначимо, Ігор, який представляє зараз Київ, завоював право виступати на Олімпійських іграх.