Пляжний волейбол. Волейболістки із Чорноморська вдруге за два тижні піднялися на п’єдестал чемпіонату Європи

Вихованки КДЮСШ міста Чорноморська Ганна ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА та Дар’я РОМАНЮК завоювали срібні медалі чемпіонату Європи (U-18), який завершився в турецькому Ізмірі. Для цих спортсменок це перші медалі такого рівня.

Нагадаємо, що минулої неділі ще дві вихованки Тетяни СУХІНОЇ – Софія РИЛОВА та Єва СЕРДЮК –завоювали бронзові медалі чемпіонату Європи (U-20).

ІСТОРИЧНІ МЕДАЛІ

В поєдинку за золоті медалі 17-річна Ганна ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА та 16-річна Дар’я РОМАНЮК в упорній боротьбі поступилися іншій українській парі – 17-річним Ангеліні Хміль та Тетяні Лазаренко із Запоріжжя – 0-2 (18:21, 19:21). У фіналі чемпіонату України-2020 (U-18), який мав, як ви розумієте, такий же вигляд, волейболістки із Чорноморська перемогли з рахунком 2-1 (15:21, 21:16, 15:11). На минулорічному Євро (U-18) Ганна та Дар’я стали 4-ми.

Izmir U18 06

Izmir U18 08

ШЛЯХ У ФІНАЛ

На першому етапі майбутні призерки перемогли в трьох матчах із трьох та здобули пряму путівку в 1/8 фіналі. В групі D вони взяли верх над швейцарками Нідерхаузер/ Кернен – 2-1 (19:21, 21:13, 15:11), чешками Томашовою/ Коблізковою – 2-0 (21:13, 21:15) та над сестрами Чухненковими із Естонії – 2-0 (21:15, 21:13).

В 1/8 фіналу українки взяли верх над литовським дуетом Радвілавичуте/ Петраускайте – 2-0 (21:9, 21:14), далі – над словенками Шен/ Кадунц – 2-0 (18:21, 21:19, 15:12) і, нарешті, в поєдинку за вихід у фінал над італійками Маттавелі/ Тега – 2-0 (21:10, 21:18).

Izmir U18 05

Izmir U18 02

МЕДАЛЬНА СЕРІЯ: ЄВРОПЕЙСЬКА ВЕРСІЯ

Нагадаємо, волейболістки КДЮСШ міста Чорноморська видали влітку феноменальну медальну серію, яка розпочалася наприкінці червня, піднявшись на п’єдестал на 8-х (!) змаганнях поспіль, 6 з яких на «вікових» чемпіонатах.

Чорноморські волейболістки, здобувши перемоги на чемпіонатах України завоювали право зіграти на трьох чемпіонатах Європи. Крім, Євро (U-20) та Євро (U-18), ще на одному – Євро (U-22), також в Ізмірі, де зіграють Єва СЕРДЮК та Софія РИЛОВА (24-27 вересня).

До речі, зараз маємо нову серію від волейболісток ДЮСШ міста Чорноморська: дві медалі на двох поспіль чемпіонатах Європи. Наступного тижня – нове випробування. У щасливому для Чорноморська Ізмірі.