Подаровані США для України катери увійшли в одеський порт

Нині катери патрулюватимуть українські територіальні води Чорного і Азовського морів.

Судна, які у рамках військової допомоги США подарували Україні, увійшли вже в Одесі на борту судна «Ocean Freedom», йдеться в ТСН.12.00.

Колишні катери берегової охорони суховантаж доправив з Балтимора. Щоправда, через великий туман швартування затрималось на півтори години. Катери вже пофарбовані у кольори україсньких ВМС, на них нанесені бортові номери та нові назви — «Старобільськ» та «Слов’янськ». Вони здатні розвивати швидкість 55 кілометрів на годину та розраховані на екіпаж у складі 18 чоловік.

«Дообладнані катери українських ВМС, пройшовши ряд успішних випробувань та подолавши тисячі миль прибули до Одеського морського торговельного порту. Наразі катери проходять етап розвантаження та підготовки до експлуатації після тривалого транспортування», — зазначили в ВМС ЗСУ України.

Нині катери патрулюватимуть українські територіальні води Чорного і Азовського морів.

Відео

Катери, які у рамках військової допомоги США подарували Україні, прибули до Одеси

Колишні катери берегової охорони суховантаж доправив з Балтимора. Щоправда, через великий туман швартування затрималось на півтори години. Катери вже пофарбовані у кольори українських ВМС, на них нанесено бортові номери та нові назви. Після розвантаження катери модернізують і навішають на них українську зброю.  

Катери, які у рамках військової допомоги США подарували Україні, прибули до ОдесиЧитайте нас в Telegram, Facebook, Twitter.