Подвійне громадянство та зв’язки з мафією: одеські активісти розповіли про минуле Труханова

logo
336841_podvijne_gromadjanstvo_ta_zv_jazki_z_mafi.jpeg


Невловимого Труханова таки затримали і навіть планують по гарячих слідах обрати запобіжний захід. А схопили мера Одеси в столичному аеропорту «Бориспіль», куди він прилетів із Варшави. Детективи НАБУ на місці вручили підозру. Водночас одеські активісти зробили несподівану заяву щодо кримінальної співпраці мера з мафією.

50 днів його шукали одесити, а знайшли детективи НАБУ. Зранку 14 лютого Геннадія Труханова арештували в столичному аеропорту «Бориспіль». Одеський мер прилетів на рейсовому літаку з Варшави до Києва. Тут на нього вже чатували прикордонники та працівники Національного антикорупційного бюро, які затримали високопосадовця та вручили йому підозру.

У тому ж аеропорті затримали і його заступника – Павла Вугельмана. Той прилетів до Києва з Тель-Авіва. Обидва підозрюваних, а ще чотири чиновники Одеської міськради і два керівника приватної фірми проходять по одній справі. Їх звинувачують у розтраті державних коштів.

Читайте також: Хто такий Труханов: скандальні факти про мера Одеси

Місцеві активісти додають: очільник Одеси має зв’язки з італійською мафією. Замолоду він був в угрупованні міжнародного торговця зброєю Леоніда Мініна. З його подачі і потрапив у політику. А ще в нього виявили друге громадянство – російське.

Після того, як НАБУ взялося за Геннадія Труханова, той зник. Не з’являвся на роботі 50 днів. Спочатку був у відпустці, потім нібито з’їздив у кілька закордонних відряджень. Місцеві активісти ж упевнені, так він ховався від антикорупціонерів.

У чому звинувачують Геннадія Труханова?За інформацією НАБУ, одеські високопосадовці вкрали багато. Йдеться про купівлю приміщень заводу «Краян» за завищеними цінами нібито для потреб міської влади. НАБУ чекає одеського мера уже давно і підозрює не лише в цій справі. Імовірно, він розкрадав кошти місцевого бюджету на реконструкції автодоріг та разом з поплічниками хотів нажитися на ремонті Одеського аеропорту.

А поделиться?
Читайте также: