Поїхала до хлопця в Одеську область: миколаївські поліцейські знайшли 13-річну втікачку

15 січня 2024 р. 13:42

ФОТО: Головне управління Национальної поліції в Миколаївській області

(ФОТО: Головне управління Национальної поліції в Миколаївській області)

Менше доби знадобилосьправоохоронцям двох областей, аби встановити місцезнаходження неповнолітньої дівчини та повернути її додому. Нині з дитиною все гаразд, протиправних дій відносної неї скоєно не було.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління Национальноїполіції в Миколаївській області.

Ввечері 13 січня до відділення № 3 Миколаївського районного управління поліції надійшло повідомлення про зникнення 13-річної дівчинки. Зі слів заявниці, донька ще вдень 12 січня пішла з дому та не повернулася, і ймовірно могла поїхати до Одеси.

На пошуки дівчини одразу були задіяні оперуповноважені відділення поліції та співробітники поліції сусідньої області.

Упродовж декількох годин правоохоронці встановили місцезнаходження розшукуваної.Зʼясувалось, що дівчина перебуває в Одесі у свого знайомого хлопця.

Зі слів втікачки, у нею з матір’ю виник конфлікт, після чого вона зі своїм товаришем, який на той момент гостював у них, поїхали до сусідньої області, де він проживає.

(ФОТО: З відкритих джерел)

З дівчиною була проведена профілактична бесіда про неприпустимість такої поведінки. Поліцейські пояснили, чим міг обернутись необдуманий вчинок, та передали її матері.

Раніше, на початку року поліція розпочала кримінальне провадження за фактом нанесення тілесних ушкоджень чотирьохрічнійдівчинці.

Вдень 1 січня до відділення поліції №2 Миколаївського райуправління звернулась 30-річна родичка дівчинки з повідомленням про те, що дитину побила матір. За вказаним фактом дізнавачі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України «Умисне легке тілесне ушкодження». Із 21-річною матір’ю дитини проводяться слідчі заходи.

За рік майже 600 миколаївцівпостраждали від домашньго насильства.

Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги особами, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі, здійснено 412 виїздів. Також на базі міського Барнахуса надавалась допомога 6 дітям, які постраждали або стали свідками насильства.

Анна Бальчінос