Поклала в пакет і викинула у вбиральні: на Одещині породілля позбулася свого немовляти

logo


Жінка стверджує, що дитина народилася мертвою, а сама вона не тямила, що робить.

На Одещині 30-річна породілля викинула новонароджене немовля у вуличну вбиральню. Жінка стверджує, що дитина народилася мертвою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

До поліції вона звернулася сама через два тижні після пологів та пояснила, що не усвідомлювала своїх дій, бо перелякалася. «У пакет. У туалет викинула», — зізналася жінка.

ВідеоНа Одещині породілля викинула новонароджене немовля у вуличну вбиральню

Жінка стверджує, що дитина народилася мертвою. До поліції вона звернулася сама за два тижні після пологів – мовляв, не тямила, що робила, бо перелякалася. На обліку під час вагітності породілля не перебувала, народжувала вдома, сама. Поліція розпочала розслідування за фактом убивства матір’ю новонародженої дитини.  

На Одещині породілля викинула новонароджене немовля у вуличну вбиральню

Поліція розпочала розслідування за фактом убивства матір’ю новонародженої дитини. Під час першого огляду слідів насильницької смерті на тілі немовляти не виявили. «На теперішній час тіло немовляти направлено для проведення судово-медичної експертизи для встановлення причини смерті дитини», — пояснила начальник відділу зв’язків з громадськістю ГУНП в Одеській області Любов Гордієвська.

Читайте також: На Сумщині породілля викинула дитя в річку

На обліку під час вагітності породілля не перебувала, народжувала вдома сама. Це вже друга її дитина, перша – неповнолітня донька – у дитячому притулку.