Поліція Одеси побила ультрас за банер Кремль, покайся!, розгорнутий під час футбольного матчу — волонтер

logo


В Одесі після футбольного матчу Чорноморець — Ворскла місцева поліція застосувала силу, а потім затримала ультрас, які розгорнули банери з написами Кремль, покайся! і назвами українських суден, захоплених Росією.

Про це у Facebook повідомив волонтер Роман Сініцин.

Ці банери вболівальники підсвітили димами та фаєрами.

«Підігнали під сотню космонавтів і автозаки, людей клали лицем в асфальт, добивали лежачих ногами і дубйом, особливо тих хто намагався питати «за що». В результаті більше 20 чоловік затриманих, зараз встановлюють точну кількість і їдуть адвокати. Шиють «дрібне хуліганство» усім», — написав Сініцин.

Він зазначив, що затримання і побиття сталось не через фаєри і дим, адже вже протягом п’яти років ультрас їх використовує на матчах, і жодного разу не було ніяких інцидентів. До того ж, за словами Сініцина, у розмовах між собою правоохоронці говорили  «за банер, поступила команда делать жестко».

«В мене питання, а мусора в Одесі вже перейшли на бік россіє чи ще трохи почекають?… Переважна більшість тих,  хто працював в ГУНП до Майдану і толерував сепарів 2 травня 2014 і навіть стояв з ними на барикадах, працюють і зараз.», — прокоментував подію волонтер.

Одеська поліція побила вболівальників футбольного мачту

Дивіться також

9 грудня 2018. В Одесі після футбольного матчу Чорноморець — Ворскла місцева поліція застосувала силу, а потім затримала ультрас, які розгорнули банери з написами Кремль, покайся! і назвами українських суден, захоплених Росією.

Журнал НВза спеціальною ціною

Передплата журналу Новое Время до кінця грудня дешевше на 100 грн! Передплатіть зараз на 12 місяців лише за 559 грн.

Передплатити журнал
Ukraine-2020

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter