Поліція показала фото арсеналу зброї одеського стрілка

logo
327243_policija_pokazala_foto_arsenalu_zbroji_od.jpeg


Прес-служба поліції Одеської області опублікувала фотографії збройової майстерні стрілка Валентина Дорошенка, яка була виявлена в катакомбах у приміщенні, з якого велася стрілянина.

Як пише Думська, в майстерні виявили кілька верстатів, включаючи токарний і свердлильний, заготовки для зброї, два готових пістолета-кулемета, що відрізняються від того, який використовував злочинець, і пістолет.

Фото: npu.gov.ua Фото: npu.gov.ua Фото: npu.gov.ua

Як повідомили в поліції, на місці події виявлено вогнепальну перероблену зброю, а також міні-цех з його виготовлення. Крім цього, в сумці, яка знаходилась на тілі загиблого стрілка, виявили чотири осколкових гранати.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 115 і 348 Кримінального кодексу України (умисне вбивство і замах на життя співробітника правоохоронного органу).

Нагадаємо, що вдень 19 січня під час затримання зловмисник почав стріляти з приміщення на вулиці Новосельського в Приморському районі Одеси. Під час перестрілки нападник був ліквідований, отримали поранення троє правоохоронців і випадковий очевидець. Нападник перед смертю вистрілив в свого знайомого, він помер. Один з поранених поліцейських пізніше помер у лікарні.

У приміщенні, з якого велася стрілянина, знайшли вхід в катакомби, де був виявлений цілий арсенал зброї.

Стрілянину влаштував 57-річний Валентин Дорошенко, якого розшукували за хуліганство. Він називав себе членом партії Сталіна і лідером об’єднання За Україну, Білорусь і Росію. У 2010 році намагався балотуватися в мери Одеси.

Перестрілка в Одесі

19 січня 2018 року в центрі Одеси ліквідували підозрюваного, троє поліцейських поранено

А поделиться?
Читайте также: