Поліцейські за декілька годин розшукали зниклого неповнолітнього одесита

Головна
> Новини
> Поліцейські за декілька годин розшукали зниклого неповнолітнього одесита
Поліцейські за декілька годин розшукали зниклого неповнолітнього одесита

18:11 31 Січня 2024

Поліцейські за декілька годин розшукали зниклого неповнолітнього одесита

Вчора, 30 січня, до поліції надійшло повідомлення від одеситки про те, що неповнолітній син 25 січня пішов з дому, повідомивши, що прямує на залізничний вокзал зустрічати знайому дівчину та хоче погостювати в неї декілька днів. Втім, пройшло вже п’ять днів, а він досі не повернувся додому та взагалі перестав виходити на зв’язок.

Як повідомили в поліції, на пошуки юнака одразу ж було зорієнтовано особовий склад територіального підрозділу поліції та управління карного
розшуку.

Поліцейські розмістили орієнтування на офіційному сайті обласної поліції, сторінках у соціальних мереж, у місцях скупчення громадян, розіслали його по інших територіальних підрозділах поліції, опитали осіб, які займаються приватними пасажирськими перевезеннями тощо.

В ході розшуку поліцейські протягом кількох годин після звернення матері встановили місцезнаходження 16-річного мандрівника. Він був за сотні кілометрів від домівки — у Києві, тож поліцейські вирушили за ним до
столиці. Ювенальні поліцейські повернули підлітка додому.

Хлопець пояснив, шо поїхав до своєї нової знайомої у Київ, де планував погостювати деякий час, а потім повернутися додому.

З підлітком ювенальні інспектори поліції провели профілактичну бесіду щодо неприпустимості подібних вчинків. А за невиконання батьками обов’язків щодо виховання дитини склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП.