Понад тисячу домівок на Одещині знеструмлені станом на ранок

ГоловнаНовиниЕкономіка

03 грудня 2023 р. 10:37

Понад тисячу домівок на Одещині знеструмлені станом на ранок

Фото: ДТЕК Одеські електромережі

(Фото: ДТЕК Одеські електромережі)

Вітер, що вирував в Одеській області наприкінці листопада та на початку грудня, знеструмив населені пункти та позбавив електропостачання тисячі родин.

Про це повідомили упресслужбі ДТЕК Одеські електромережі. 

Так станом на 21:30 2 грудня знеструмленими залишалися домівки за 1 тисячею 121 адресою, 300 з яких в Одесі.

«Ужеповністю відновлені високовольтні мережі та лінії середнього класу напруги. Наразі фахівці відпрацьовують точкові заявки в різних районах», — наголосили в компанії.

Зазначимо, що електроенергія станом на 9:00 27 листопада була відсутня у 340 населених пунктах Одеської області, а загалом вітер знеструмив 469 населених пунктів.

Вітер та заметіль, щовирували Одеською областю весь день 26 листопада призвели до руйнування труби однієї з котелень Одеси, обривів контактної мережі електротранспорту та падіння понад 100 дерев.

Так вночі внаслідок сильного вітру на одній з районних котелень великої потужності сталася аварія — впала труба заввишки понад 100 метрів. 

Також станомна ранок 27 листопада зафіксовані 78 обривів контактної мережі міського електротранспорту. 

На трасах області через негоду сталася 71 дорожньо-транспортна пригода, з яких 9 повідомлень з інформацією пропотерпілих. Загиблих та госпіталізованих немає.

Також відомо про п’ятьох жителів області, яких знайшли мертвими після негоди. Трьох з них виявили в Одесі. Поліція спрямувала тіла на експертизу. 

Щодо котельної та обваленої труби, то котельня в Одесі працює в штатному режимі. На відновлення труби потрібно 45-50 мільйонівгривень. Затрати на відновлення пошкодженої котельної ще не підраховували. 

Кирило Бойко