Порт «Чорноморськ» призупинив роботу у зв’язку з воєнним станом

image

Морський торговельний порт «Чорноморськ» у зв’язку з воєнним станом з 1 березня призупиняє роботу, повідомили в пресслужбі установи.

Керівництво ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» 28 лютого видало наказ, відповідно до якого працівників державної стивідорної компанії переводять на режим роботи «простій вдома». Під простоєм розуміється вимушене призупинення роботи.

«Керуючись нормами українського законодавства, які дозволяють введення особливого режиму роботи об’єктів державного значення національної транспортної системи, особливий стан було введено в акваторії морського порту «Чорноморськ», – йдеться у повідомленні.

Оплата праці під час простою складатиме 2/3 середньорічної годинної ставки, встановленої штатним розписом. Нарахування та виплати заробітної плати працівникам, які працюватимуть у штатному режимі, буде повним. Зарплати за лютий здійснять у повному обсязі, повідомили в пресслужбі.

Прикордонники з острова Зміїний живі. Вони у полоніВ Одесі волонтери та місцеві жителі плетуть маскувальні сітки для військовихВ Одесі тимчасово закрили центри вакцинації від COVID-19. Як працює «швидка»

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області