Порушення карантину: в Одесі судили продавця без маски та матір-одиначку в одній рукавичці

logo


З одного порушника стягнули штраф, а інша — отримала усне зауваження.

Продавця з продовольчого ринку в Одесі та матір-одиначку,  яка працює у кафе в Одеській області, визнали винними у порушенні карантину. Чоловік перебував на робочому місці без маски, а жінка — без окуляр та однієї рукавички. 

Про це ТСН.ua стало відомо з судового реєстру.

Читайте також:

Зеленський обіцяє заплатити штраф за порушення карантину незалежно від рішення суду

Так, 22 червня близько 12:30 в Одесі на ринку «Черьомушки» уроженець Туркменістану продавав продукцію без засобів індивідуального захисту — маски. За даним фактом поліцейські склали протокол за ст. 44-3 КУпАП.

Чоловік до судового засідання, яке відбулось 4 серпня, не з`явився. Копи підтвердили його вину фотознімком з місця.

Малиновський районний суд визнав продавця винним та наклав штраф у розмірі 17 тисяч гривень. 

А у Лиманському районі в Доброславі поліцейськи склали такий самий протокол на матір-одиначку, яка працювала продавцем у кафе-барі.

За словами правоохоронців, 1 липня жінка перебувала на своєму робочому місці без окулярів та захисних перчаток.

На судовому засіданні робітниця пояснила, що в тот момент у кафе не було жодних відвідувачів. Вона була одягнена в захисну маску, а також на ній була одна рукавичка, оскільки інша порвалася та вона не встигла її замінити. Окуляри вона на деякий часзняла, бо в приміщенні було дуже жарко, і вони запотівали.

В цей час до приміщення кафе-бару зайшов правоохоронець. Вона щиро каялася та просила врахувати, що є матір`ю-одиначкою, самостійно виховує та утримує двох дітей.

7 серпня Комінтернівський районний суд визнав жінку винною, але обмежився усним зауваженням.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Суворовський районний суд Одеси оштрафував бармена закладу, розташованого на Миколаївській дорозі, 172а на 34 тисячі гривень. Він був без маски.