Постраждала під час негоди котельня в Одесі працює в штатному режимі

ГоловнаНовиниСуспільство

30 листопада 2023 р. 13:47

Постраждала під час негоди котельня в Одесі працює в штатному режимі

Фото: Інтент/Наталя Довбиш

(Фото: Інтент/Наталя Довбиш)

Постраждала під час негоди котельня в Одесі працює в штатному режимі.

Про це під час брифінгу 30 листопада біля напівзруйнованої споруди повідомили Одеський міський голова ГеннадійТруханов та директорка КП «Теплопостачання міста Одеси» Ганна Позднякова, інформують журналісти нашого видання.

Міський голова закликав жителів району зберігати спокій. За його словами, аварійні роботи ведуться майже цілодобово, а вціліле обладнання, за словами Ганни Позднякової, працює в штатному режимі, забезпечуючи школи, лікарні, дитячі садочки, житлові будинки теплоносієм, який відповідає заданим параметрам. На питання що робити з пошкодженою трубою,мають дати відповідь фахівці після завершення всіх експертиз.

Попередні підрахунки, які оприлюднив Геннадій Труханов, показують, що на відновлення труби потрібно 45-50 млн гривень. Затрати на відновлення пошкодженої котельної ще не підраховували. Ганна Позднякова додала, що роботи з відновлення резервного котла, який постраждав внаслідок обвалу будівлі, вже замовлені.

І міський голова, і директорка КП «Теплопостачання міста Одеси» запевнили, що ніякої шкоди екології поточна роботакотельної, яка працює на природному газі, не завдає.

Нагадаємо, що вітер та заметіль, що вирували Одеською областю весь день 26 листопада призвели до руйнування труби однієї з котелень Одеси, обривів контактної мережі електротранспорту та падіння понад 100 дерев.

Так вночі внаслідок сильного вітру на одній з районних котелень великоїпотужності сталася аварія — впала труба заввишки понад 100 метрів. 

Костянтин Неділько