Пожежа у дитячому таборі Вікторія: суд відпустив директора під заставу

logo
299531_pozhezha_u_ditjachomu_tabori_viktorija_su.jpeg


У вівторок, 14 листопада, Приморський райсуд Одеси продовжив арешт директору дитячого табору Вікторія та призначив заставу.

Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Суд продовжив арешт підозрюваного, але поряд з цим визначив заставу в розмірі 128 тисяч гривень. Заставу вже внесли.

Прокуратура не погодилась з рішенням суду та готуватиме апеляцію. У відомстві просять призначити запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу, враховуючи тяжкість спричинених злочином наслідків.

У прокуратурі наголосили на ризиках, серед яких можливий незаконний вплив підозрюваного на потерпілих та свідків, інших підозрюваних, переховування від органів слідства та суду.

Нагадаємо, в ніч на 16 вересня в Одесі почалася пожежа в таборі Вікторія. Вогонь повністю знищив двоповерховий дерев’яний будинок, де знаходилися 42 дитини.

Після гасіння пожежі рятувальники виявили обгорілі останки двох дітей. Пізніше повідомили, що на попелищі знайшли останки третьої загиблої дівчинки.

Офіційно поліція розглядає версію про підпал, порушення правил пожежної безпеки та загоряння через використання електричних приладів. Крім того, з рішення суду стало відомо, що співробітники табору викликали рятувальників лише через півгодини після початку пожежі. Вони намагалися загасити вогонь самостійно.

А поделиться?




Читайте также: