Пожежа у коледжі Одеси: встановлено особу третьої загиблої

Це викладачка коледжу Марина Коваль.

Офіційно опізнано ще одну з жінок, які загинули у пожежі коледжа на Троїцькій вулиці в Одесі.

Як повідомили на засіданні обласної комісії з надзвичайних ситуацій, це Коваль Марина Володимирівна, 1963 року народження, мешканка Овідіопольського району, передає «Думська».

Останнього разу виходила на зв’язок о 7 ранку 4 грудня, а вже о 14 її телефон не працював.

Раніше опізнали двох жертв трагедії – студентку Ксенію Бабенко та 43-річну викладачку інформатики Анну Бортюк. Загалом виявлено тіла 5 загиблих, ще 10 людей вважаються зниклими без вісти.

Знесилені і виснажені: вже третю добу під згорілим коледжем чергують родичі зниклих безвісти

Кількість загиблих у пожежі в економічному коледжі в Одесі збільшилася до чотирьох. Поряд з тілом чоловіка пошуковці знайшли загиблу жінку. Ще 11 людей вважаються зниклими безвісти, їх досі шукають. Тим часом по допомогу до медиків за останні три доби звернулася 31 людина. 29 з них — досі у лікарнях, четверо — у тяжкому стані.

Знесилені і виснажені: вже третю добу під згорілим коледжем чергують родичі зниклих безвісти

Нагадаємо, вранці 4 грудня в Одесі загорівся коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Вогонь спалахнув на третьому поверсі будівлі й швидко розповсюдився на 4000 кв м. Рятувальники евакуювали близько 40 осіб. У результаті пожежі, постраждали майже 30 осіб. Крім того, від початку пожежі 14 осіб офіційно вважали зниклими безвісти.

Міський голова Одеси Геннадій Труханов розповів, що після трагедії у дворі коледжу спілкувався з батьками. Вони нібито й розповіли, що в приміщенні не було опалення, тому, можливо, там користувалися обігрівачами. Поліція розглядає дві версії загоряння в коледжі: аварійна робота електрообладнання та навмисний підпал.Утім, правоохоронці знайшли розбіжності між показати свідків та реальними подіями.

Студенти згоріло коледжу відновлять навчання у понеділок, 9 грудня. Вони навчатимуться в аудиторіях Одеського фінансово-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету, а також в іншому корпусі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.Читайте нас в Telegram, Facebook, Twitter.