Пожежа в коледжі Одеси: до суду скерували обвинувальні акти проти керівництва закладу

logo


Під час досудового розслідування поліція допитала 286 осіб.

До Приморського районного суду Одеси скерували обвинувальні акти у справі про пожежу в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, яка сталася в грудні 2019 року. Трагедія забрала життя 16 осіб . 

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури. 

Читайте також:

У Київській області горіло стихійне сміттєзвалище

Обвинувальні акти стосуються директора коледжу, завідувача господарством, завідувача денного відділення економіки та підприємництва, а також ексзаступника директора з адміністративно-господарської роботи. Їх звинувачують у порушенні встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що призвело до виникнення пожежі в освітньому закладі.

Відкрито провадження за ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.

Під час досудового розслідування поліція провела впізнання загиблих, невідкладний огляд місця події та приміщень будівлі, що тривав від 4 до 12 грудня 2019 року, 65 виїмок документів, а також призначила та провела 61 судову експертизу.

Нагадаємо:

Вранці 4 грудня 2019 року в Одесі загорівся коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.
Поліція розглядає дві версії загоряння в коледжі: аварійна робота електрообладнання та навмисний підпал. Утім, правоохоронці знайшли розбіжності між показами свідків та реальними подіями. 
У результаті пожежі загинули 16 людей. Першою була 17-річна студентка коледжу. Вона вистрибнула з вікна будівлі і отримала травми, несумісні з життям.
9 грудня, поліція оголосила про підозру директорці кодеджу, яку відправили під домашній арешт та надягли електронний браслет.
Пізніще, 22 травня, заарештували колишнього ексзаступника директора з адміністративно-господарської роботи коледжу, Андрія Хаєцького. На момент пожежі чоловік не працював у закладі, а звільнився за два тижні до трагедії. Згодом його відпустили на поруки депутатів.