Пожежа в коледжі в Одесі: справу передали до суду – деталі

logo


Прокуратура інкримінує причетність 4 посадовців до масштабної пожежі в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, який розташований в Одесі. Відповідний обвинувальний акт розгляне Приморський райсуд Одеси.

Про це повідомили у прокуратурі Одеської області. Йдеться про пожежу в коледжі в Одесі, що трапилась 4 грудня 2019 року. Тоді загинуло 16 осіб.

Цікаво Пожежа на Троїцькій: суд відпустив Хаєцького на поруки

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт щодо:

директора одеського коледжу;
завідувача господарством;
завідувача денним відділенням економіки та підприємництва;
ексзаступника директора з адміністративно-господарської роботи.
У чому їх підозрюють

Прокурори підозрюють, що ці особи порушили встановлені законодавством вимоги пожежної безпеки. Саме це, як ствердили експерти, призвело до виникнення пожежі в коледжі в Одесі.

Що відомо про досудове розслідування

Під час досудового розслідування допитували свідків, очевидців події, потерпілих. Загалом правоохоронці спілкувались з 286 особами. Окрім цього, проводили впізнання загиблих та невідкладний огляд місця події та приміщень будівлі. Цей огляд тривав з 4 по 12 грудня 2019 року. Провели 61 судову експертизу.

Що відомо про пожежу в одеському коледжі? Трагедія трапилась 4 грудня 2019 року. Вогонь охопив майже 4 тисячі квадратних метрів. Внаслідок пожежі загинули 16 осіб і ще 31 постраждали. Річ у тім, що багатьом просто не вдалося вийти через зачинені двері чорного виходу. Розглядають 3 версії причини пожежі: підпал, необережне поводження з вогнем та аварійна робота електрообладнання.