Пожежа в одеському коледжі: загибла дівчина невдало стрибнула з вікна

logo


Перед цим стан споруди ретельно перевірили експерти-будівельники.

Після пожежі в Одеському коледжі досі залишається 14 зниклих без вісти. Це ті люди, які від учора не виходять на зв’язок. Потерпілих уже під 30. Загибла поки що одна17-річна дівчина, йдеться у ТСН.16:45.

Рятувальну операцію на ніч зупиняли через загрозу обвалу стін. Втім, родичі зниклих людей увесь цей час чекали під зруйнованою полум’ям будівлею. На ранок надзвичайники змогли почати розбирати завали, але лише біля входу. Чи можна просуватися далі, ще мають визначити експерти.

Пожежа у коледжі спалахнула напередодні, коли вже почалися лекції. Запалало на третьому поверсі столітньої п’ятиповерхової будівлі. Вогонь поширився швидко, старі конструкції руйнувалися. Люди вистрибували з вікон п’ятого поверху. Це зафільмували свідки і виклали в мережу.

При чому у кількох підлітків, які наважились на відчайдушний стрибок, лише забої. Загибла — це дівчина, яка зістрибнула невдало, студентка економічного коледжу Ксенія Бабенко. Відомо, що в коледж вступила минулого року, родом з села Новомиколаївка Кілійського району.

Пошукові роботи в четвер вдень розпочалися. Спеціальний загін ДСНС краном підняли на дах згорілого будинку. Перед цим стан споруди ретельно перевірили експерти-будівельники. До ліквідації наслідків пожежі долучили фахівців Одеського будівельного інституту. Вони зробили висновок, що каркас витримає. Відтак, рятувальники спустяться всередину будинку.

Знизу із величезною надією за  цим спостерігають люди. Тут багато тих, хто шукає своїх зниклих родичів, які під час пожежі були усередині і нині не відповідають на дзвінки.

На шести поверхах згорілої будівлі працював не лише коледж, а кілька державних та приватних установ.

Нагадаємо, вранці 4 грудня в Одесі загорівся коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Вогонь спалахнув на третьому поверсі будівлі й швидко розповсюдився на 2000 кв м. Рятувальники евакуювали близько 40 осіб. У результаті пожежі, постраждали 27 осіб, одна людина загинула. Наразі медики борються за життя двох людей, які у вкрай важкому стані. Міський голова Одеси Геннадій Труханов розповів, що після трагедії у дворі коледжу спілкувався з батьками. Вони нібито й розповіли, що в приміщенні не було опалення, тому, можливо, там користувалися обігрівачами.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва