Прийняли за чужий: під Одесою військові помилково збили поліцейській дрон за 1,5 млн гривень

image

Під Одесою військовослужбовці помилково прийняли поліцейський дрон за ворожий та збили його. Дрон коштував 1,5 мільйони гривень.

Про це повідомляє УНІАН.

Судно «Борис Олександрів» відпливе у морську експедицію з українськими вченими у грудні

Деталі про інцидент

У передмісті Одеси військовослужбовці збили літаючий пристрій, який пролітав над їх складами, прийнявши його за ворожий. Однак, виявилось, що це поліцейський дрон, який вартує 1,5 млн грн. Інцидент трапився вчора, 24 листопада, коли вирішили протестувати дрон. Для цього в Одесу приїхали спеціалісти з Києва. 

Після запуску дрону через деякий час обладнання перестало подавати сигнали. До цього моменту до правоохоронних органів надійшло повідомлення, що над складами військової частини, яка дислокується біля села Усатово літає невідомий дрон. Через це оперативно викликали співробітників патрульної поліції, Національної поліції та Національнох гвардії. За пошук дрону навіть пообіцяли винагороду сумою 2 тисячі гривень. Втім, дрон знайшли розбитим. Як виявилось, його збили військовослужбовці. Зі слів співробітника поліції, про навчання ніхто нікого не попередив, тож щойно придбаний дрон збили одразу. Тим часом даний інцидент відділ комунікації ГУНП ніяк не коментує.

Більше новин