«Радіокеровані крихітки»: в Одесі влаштували змагання на міні-танках

logo
369901_radiokerovani_krihitki_v_odesi_vlashtuval.jpeg


Міні-моделі танків
Міні-моделі танків

5 канал

Одеса

12.05.2018 16:56

Охочих долати мости й перешкоди назбиралося три десятки. Серед них — професійні танкісти, які у вільний час збирають зменшені копії моделей бойових машин

Копія середнього німецького танка часів Другої світової «Панцир-4» з легкістю долає перешкоди, проте фінішу так і не дістається.

«Свою помилку побачив на великий гребінці, де я злетів. Траса насправді не важка. Вона легка, але цікава. Тут більше перешкод, є повороти, на яких досить цікаво проходити і можна проявити роботу ходової, підвіски танка, показати, на що він здатен», — розповідає учасник змагань Сергій Блащук.

Міні-моделі танків

Міні-моделі танків

За темою

>
Точні копії танків Другої Світової: як військовий з картону створює міні-шедеври

На подолання траси учасникам дається 5 хвилин. За кожну помилку — мінус бал. На визначення переможця, окрім спритності, впливає те, наскільки точно модель копіює оригінал.

У колекції одесита Володимира Покотилова шість типів зменшених бойових машин. Зазвичай придбані моделі удосконалює самотужки. Найбільша гордість з його експонатів — тяжкий танк німецького Вермахту «Тигр».

Міні-моделі танків

Міні-моделі танків

«Цей танк вміє стріляти 6-мм снарядами на 25 метров, має імітацію курсового та парного кулемета», — каже одесит.

За умовами змагань, міні-моделі бойової техніки розділили на дві групи.

«У нас беруть участь моделі: 16-й масштаб — це моделі, які зібрані з наборів, але допрацьовані для участі в змаганнях і 10-й масштаб — це виключно моделі, які хлопці виготовили самостійно від А до Я, починаючи від лиття і до фарби», — пояснює президент Національної української федерації автомодельного спорту Віктор Качур.

Міні-моделі танків

Міні-моделі танків

Загалом участь у змаганнях взяли 30 моделістів із Києва, Миколаєва та Одеси, а от хто саме отримає звання кращого, стане відомо не раніше вересня — після другого етапу турніру.

Ольга Дунська, Сергій Іщенко, Одеса, «5 канал»

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Мініатюрні Т-64 та бойові літаки: чим вражає виставка моделювання військової техніки – фото

А поделиться?