Рейтинг найбільш впливових одеситів 2018 року очолили Труханов, Галантник і Киван

logo


Рейтинг найбільш впливових одеситів 2018 року очолили Труханов, Галантник і Киван

В Одесі оголосили список 100 найбільш значущих персон Одеського регіону. Щорічний рейтинг, організований інформагентством «Одеса-Медіа» спільно з БФ «Журналісти за демократію», очолили міський голова Геннадій Труханов, бізнесмен Володимир Галантернік і мільярдер Ківан Аднан.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Аднан Ківан, глава корпорації KADORR

Примітно, що в заявленому списку державних чиновників, політичних і культурних діячів, одесити віддали перевагу найбільшому арабському інвестору в Україні Аднану Ківану, що ввійшов до трійки лідерів рейтингу. Бізнесмен відомий як глава інвестиційно-будівельної корпорації KADORR, власник рейтингового телеканалу Півдня країни «7 Канал», а також головного англомовного видання країни Kyiv Post.

Відомо також, що Аднан Ківан вже більш як 30 років разом зі своєю сім’єю живе в Одесі. Городяни знайомі з ним як з надійним девелопером в будівництві житлової нерухомості, торгових і бізнес центрів, спортивних і оздоровчих комплексів. Мільярдер також інвестує в розвиток сільськогосподарської галузі. У 8 областях України ведеться масштабне будівництво зернових елеваторів і переробних комбінатів. На сьогодні експерти оцінюють статки бізнесмена більш ніж в $ 1 млрд.  

Син мільярдера, голова ради директорів KADORR Group Руслан Ківан увійшов в топ 15 найвпливовіших людей Одеського регіону. У нього також потрапили Сергій Ківалов (народний депутат), Головін Дмитро (начальник Головного управління Нацполіціі), Анатолій Урбанський (голова Одеської облради), Максим Степанов (голова Одеської облдержадміністраціі), Олександр Довженко (начальник управління СБУ в Одеській обл.), Олег Жученко (прокурор Одеської обл.). Більшість з першої сотні — політичні діячі та чиновники. У рейтингу взяли участь 506 кандидатів.

Руслан Ківан, голова ради директорів KADORR Group

Сергій Ківалов, народний депутат України

Дмитро Головін, начальник Головного управління поліції в Одеській області

Анатолій Урбанський, голова Одеської обласної ради

Максим Степанов, голова Одеської облдержадміністрації

Олександр Довженко, начальник управління СБУ в Одеській області

Олег Жученко, прокурор Одеської області

Оргкомітет проекту переконаний, що подібне голосування дозволяє об’єктивно оцінити ситуацію в області і визначити особистостей які дійсно впливають на життя городян і розвиток усього регіону.

Нагадаємо, що одесити голосували за заявлених кандидатів весь серпень. Більше 20 експертів з сфер економіки, політики, бізнесу, юриспруденції та ін. ставили свої оцінки учасникам, таким чином визначаючи кращих. У числі критеріїв — вплив на реалізацію державної політики в регіоні; кількість сфер, в яких кандидат може використовувати свою владу; широта кола людей, на яких він впливає; ступінь активності використання владних повноважень.