Ремонтні роботи на вулицях в Одесі: де слід об’їхати

Ремонтні роботи на вулицях в Одесі: де слід об’їхати

На деяких вулицях Одеси працюватиме спецтехніка

В Одесі розпочався комплексний процес очищення вулиць та ремонту дощоприймачів, що здійснюється комунальним підприємством «Міські дороги». З метою виконання цих завдань,фахівці працюють у різних районах міста.                                   

Про це повідомляє Департамент міського господарства.                                   

Роботи проводяться за такими адресами: 

вул. Балківська, – ремонт дощоприймачів;

вул. Генерала Петрова – очищення дощоприймачів, промивка рукавів;

просп. Адміральський – очищення колекторів;

Хаджибейська дорога – очищення канав, лотків.

Шановні автолюбителі, не залишайте автотранспорт на решітках дощоприймачів, і в безпосередній близькості до них, це ускладнює роботу спецтехніки, — йдеться в повідомленні.  

Нагадаємо, що на трасі Одеса — Рені (м. Бухарест) стартували роботи з влаштування тонкошарового покриття за допомогою технологіїЛЕМС (лита емульсійно-мінеральна суміш). Ця технологія призначена для збереження дорожнього покриття та попередження його передчасного руйнування.  

Також, “Коментарі” писали, що в Одесі управління дорожнього  господарства  Одеської  міської  ради 4вересня 2023 року розпочало поточний ремонт покриття  на перехресті Люстдорфської дороги та Адміральського проспекту, включаючи трамвайний переїзд.  

Раніше повідомлялося, що в Одеській області планують ремонтувати міст та дорогу Ізмаїл — Кілія —Вилкове за понад 163 мільйони гривень. Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області оголосила тендер.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!