Реставрація Одеської «Єврейської» лікарні продовжується

Укрнет

Управління капітального будівництва Одеської міської ради оголосило тендер на вибір підрядника для проведення реставрації приміщень відділення реабілітації в Міській клінічній лікарні №1.

Аукціон запланований у форматі відкритих торгів з особливостями та має відбутись 29 квітня. Роботи мають бути завершені до 31 грудня 2025 року. 31 млн 934 тисячі грн заплатять за реставрацію приміщень будівлі літери “С” з пристосуванням для відділення реабілітації.

Цей тендер відбувається у форматі відкритих торгів з особливостями, що передбачає скорочені терміни у порівнянні з відкритими торгами за законом “Про публічні закупівлі”. Період подання пропозицій триває сім календарних днів, а період оскарження кваліфікації – п’ять календарних днів.

________________________________________________________________________________________________________________

Реставрация Одесской «Еврейской» больницы продолжается

Управление
капитального строительства Одесского городского совета объявило тендер на выбор подрядчика для проведения реставрации помещений отделения реабилитации в Городской клинической больнице №1.

Аукцион запланирован в формате открытых торгов с особенностями и должен состояться 29 апреля. Работы должны быть завершены до 31 декабря 2025 года. 31 млн 934 тысячи грн заплатят за реставрацию помещений здания буквы «С» с приспособлением для отделения реабилитации.

Этот тендер проходит в
формате открытых торгов с особенностями, предусматривающими сокращенные сроки по сравнению с открытыми торгами по закону «О публичных закупках». Период подачи предложений длится семь календарных дней, а период обжалования квалификации — пять календарных дней.

? Ділова Одеса Телеграм? Facebook? Сайт