Рятувальники озвучили перші версії смертельної пожежі в Одесі

logo
338241_rjatuvalniki_ozvuchili_pershi_versiji_sme.jpeg


Вогонь і дим забрали життя двох людей.

Двоє людей згоріли живцем в Одесі, де зранку в середмісті спалахнула двоповерхівка. Вогонь поширювався блискавично, бо перекриття в будинку були дерев’яні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Шість спецмашин та понад два десятки пожежників приборкали полум’я доволі швидко, але воно встигло знищити майже півтори сотні квадратних метрів житла. На згарищі рятувальники знайшли два тіла.

ВідеоУ середмісті Одеси спалахнула двоповерхівка, є загиблі

Шість спецмашин та понад два десятки пожежників приборкали полум’я доволі швидко, але воно встигло знищити майже півтори сотні квадратних метрів житла. На згарищі знайшли два тіла. Як з’ясувалось, у квартирі троє чоловіків робили ремонт, двоє з них залишилися ночувати. Саме з помешкання, де вони спали, і почалося займання.

У середмісті Одеси спалахнула двоповерхівка, є загиблі

Як потім з’ясувалось, у квартирі троє чоловіків робили ремонт, двоє з них залишилися ночувати. Саме з помешкання, де вони спали, і почалося займання. «По явних візуальних признаках і по наявності прогарів видно, що імовірна причина – це порушення правил пожежної безпеки при використанні електроприладів або під час куріння в нічний час», — пояснив заступник начальника ГУДСНС України в Одеській області Орест Фок.

Читайте також: У Тернополі сталася пожежа у дитячій лікарні

Раніше повідомлялося, що ця трагедія сталася на вулиці Новосельського у житловому будинку.

А поделиться?