Саакашвілі прокоментував обшуки в Одеській ОДА

logo


Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі назвав обшуки в будівлі ОДА «політичною провокацією». Відео спілкування Саакашвілі з журналістами оприлюднив у Facebook журналіст Роман Бочкала.

«Я змушений був зламати двері, тому що вони тримали наших співробітників, без адвокатів, на порушення всіх законів, під замком. Це чиста політична провокація, замовлена ось цим нікчемою з Генеральної прокуратури, цим хлопцям», — сказав він.

За його словами, він поговорив з генеральним прокурором Юрієм Луценком і зажадав негайно відкликати слідчих.

«Вони замкнули наших співробітниць, які перелякані, тремтіли там, там сиділи останні 4 години, поки мене тут не було. Автоматники стоять над їх головою, якісь «швондери», прокурор Генеральної прокуратури і виконує цей ганебний політичний указ», — додав він.

Новини за темою: Сакварелідзе повідомив, що Саакашвілі у разі відставки «піде від президента до кінця»

Раніше стало відомо, що у будівлі Одеської облдержадміністрації ГПУ і СБУ проводять обшук. Місцеві ЗМІ з посиланням на власні джерела повідомляють, що обшуки проходять у кабінеті і будинку помічника та радника губернатора Одеської області, колишнього генконсула Грузії Теймураза Нішніанідзе, а також за місцем реєстрації фонду «На благо Одеси» (бізнес-центр на Успенській).

Новини за темою: Саакашвілі заявив про намір повернутися до Грузії