Саакашвілі заявляє, що має в розпорядженні «чорну бухгалтерію» керівництва Одеси

logo


Колишній голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі стверджує, що має у своєму розпорядженні документи, які свідчать про підкуп керівництвом Одеси депутатів міської ради та експертів.

Про це він заявив у відеокоментарі телеканалу «112 Україна».

«Місяць тому в житловому комплексі у помічниці Галантерніка (Володимира Галантерніка, якого називають діловим партнером мера Одеси Геннадія Труханова — ред.) вилучили документи … Тут розписані схеми, як вони привласнюють собі ділянки в історичному центрі Одеси… Тут розписано, кому вони платили гроші, щоб підробити документи», — заявив Саакашвілі.

За його словами, разові або щомісячні виплати отримували, зокрема, експерти і депутати міськради, в тому числі нібито опозиційні. Йдеться про сотні тисяч гривень.

Читайте також: У партії Саакашвілі заявляють, що досі не отримали від ЦВК відмову у реєстрації

Саакашвілі також стверджує, що розгляд справи про купівлю території заводу «Краян», дебати по якому відбуваються зараз, перенесли з Києва в Малиновський райсуд Одеси, тому що цей суд «повністю підконтрольний» Труханову.

На запитання, як до нього потрапили ці документи, Саакашвілі сказав, що йому їх передали «представники громадськості і журналісти».

«Місяць тому документи вилучили в житловому комплексі Галантерніка. Їх передали в НАБУ, НАБУ — до суду. Суд відмовився їх публікувати… Потім вони потрапили до рук представників громадськості і журналістів. І журналіст мені прямо сказав:» Я боюся їх публікувати, тому що мене вб’ють», — заявив політик.

Саакашвілі також намагався потрапити в будівлю суду, щоб надати ці документи на засіданні, де відбуваються дебати у справі про присвоєння коштів місцевого бюджету при купівлі будівлі колишнього заводу «Краян».

Як повідомляв Укрінформ, мера Одеси Геннадія Труханова підозрюють в тому, що він і кілька чиновників міськради і підприємців протягом липня-грудня 2016 року заволоділи значними коштами місцевого бюджету при придбанні за завищеною ціною — 185 мільйонів гривень — будівлі збанкрутілого одеського заводу «Краян». Встановлено, що ринкова ціна об’єкта нерухомості становила понад 92 мільйони гривень, а незадовго до придбання мерією будівлі «Краяна» вона була придбана за 11,5 мільйона гривень.