«Сафарі почалося». На Одещині за заблукалими окупантами полюють мисливці

image

Підтримай ШоТам

ШоТам – медіа, яке допомагає зберегти спокій та віру в добро навіть у найгірші дні. Кожна наша публікація – привід пишатися Україною. А кожен твій донат – це плюс одна історія успіху українців.

Невідомий добродій із США перерахував на допомогу Збройним Силам України 1 мільйон доларів. Про це повідомила послиня України в Сполучених Штатах Америки Оксана Маркарова, опублікувавши офіційний лист на адресу цього доброчинця.

Наразі українській владі невідомі персональні дані цієї людини, але відомо, що це переказ коштів був здійснений фізичною особою з США.

“У п’ятницю на рахунок, відкритий в НБУ, небайдужим щедрим американським другом було перераховано 1 мільйон доларів США. Дякуємо за таку потрібну підтримку України в час, коли ми боремося за наш дім!”, – зазначила послиня.

У публічному листі, написаному на ім’я “анонімного донора” та “щирого друга” Оксана Маркарова також розповіла, як українська армія “навіть без оголошення безпольотної зони” воює за те, аби повернути окуповану українську землю, та “стерла з лиця землі” понад 10 тисяч окупантів.

“Ваш щедрий внесок підтримає Збройні сили України”, – додала послиня.