САП оскаржить звільнення Труханова

logo
337699_sap_oskarzhit_zvilnennja_truhanova.jpeg


Холодницький не згоден з рішенням судуСпеціалізована антикорупційна прокуратура збирається оскаржити рішення Солом’янського районного суду Києва щодо звільнення на поруки мера Одеси Геннадія Труханова та його заступника Павла Вугельмана. Про це розповів керівник САП Назар Холодницький, передає видання «Українські Новини». За словами голови САП, зараз триває підготовка

Спеціалізована антикорупційна прокуратура збирається оскаржити рішення Солом’янського районного суду Києва щодо звільнення на поруки мера Одеси Геннадія Труханова та його заступника Павла Вугельмана. Про це розповів керівник САП Назар Холодницький, передає видання «Українські Новини».

За словами голови САП, зараз триває підготовка апеляційних скарг.

Нагадаємо, 9 лютого Національне антикорупційне бюро України заочно повідомило про підозру міському голові Одеси Геннадію Труханову і чотирьом його заступникам.

14 лютого у НАБУ офіційно підтвердили затримання мера Одеси та його заступника.

15 лютого повідомлялося, що мера Одеси Геннадія Труханова відпустили на поруки. Пізніше НАБУ відреагувало на рішення суду.

«Главком» повідомляв, що біля Солом’янського суду, де розглядалась справа Труханова, пролунали постріли. У результаті зіткнення був підстрелений співробітник правоохоронних сил.

Читайте також: Усі гріхи Труханова. За що НАБУ схопило одеського мера

А поделиться?
Читайте также: