САП проситиме суд арештувати Труханова – Холодницький

logo
336813_sap_prositime_sud_areshtuvati_truhanova_h.jpeg


Спеціалізована антикорупційна прокуратура проситиме суд взяти під варту мера Одеси Геннадія Труханова, повідомив голова САП Назар Холодницький 14 лютого в Києві.

«Вчора було затримано трьох осіб. Сьогодні в аеропорту «Бориспіль» затриманий одеський міський голова та його заступник. Зараз вони в НАБУ, з ними тривають слідчі дії. Їм повідомили про підозру й вручили клопотання про обрання запобіжного заходу. Прокуратура проситиме про взяти фігурантів під вартою з альтернативою 50 мільйонів гривень застави для одеського міського голови, 30 мільйонів для його заступника і 10 мільйонів для кожного з учасників схеми», – сказав Холодницький.

Він повідомив, що загалом правоохоронці оголосили вісім підозр у цій справі.

«З них п’ятеро осіб – це посадові особи Одеської міської ради, двоє керівників і засновників приватних підприємств, які, на думку слідства, були задіяні в схемі, і оцінювач, який здійснював оцінку приміщень», – зазначив голова САП.

За його словами, затримані шість людей, ще двоє розшукуються.

Він зазначив, що слухання у справах, найімовірніше, відбуватимуться в Солом’янському районному суді. Холодницький сподівається, що це станеться сьогодні.

Новина доповнюється…

А поделиться?
Читайте также: