СБУ вилучила в одеського забудовника 20 млн грн та печатки фіктивних підприємств

logo
300349_sbu_viluchila_v_odeskogo_zabudovnika_20_m.jpeg


Забудовник може бути причетний до схеми фінансування тероризму за участю колишнього депутата Одеської міської радиСпівробітники СБУ виявили та вилучили фінансово-господарську документацію, понад 20 мільйонів гривень готівкою та більш ніж 100 печаток фіктивних підприємств у одеського забудовника. Про це повідомляє прес-центр СБУ у Facebook. «Наразі слідство досліджує обставини використання зазначених підприємств та грошей у схемі фінансування

Частина вилучених коштів

Частина вилучених коштів

Співробітники СБУ виявили та вилучили фінансово-господарську документацію, понад 20 мільйонів гривень готівкою та більш ніж 100 печаток фіктивних підприємств у одеського забудовника.

Про це повідомляє прес-центр СБУ у Facebook.

«Наразі слідство досліджує обставини використання зазначених підприємств та грошей у схемі фінансування тероризму за участю колишнього депутата Одеської міської ради», — йдеться у повідомленні.

Наразі тривають слідчо-оперативні дії.

Сьогодні також повідомлялося, що співробітники Управління Служби безпеки України в Одеській області почали проводити обшуки в офісі одіозного бізнесмена-забудовника, власника компанії Kadorr, Аднана Ківана.

До слова, в СБУ 16 листопада заявили, що колишній депутат Одеської міськради фінансував «Л/ДНР».

За даними ЗМІ, йдеться про голову Всеукраїнської політичної партії «Родина», екс-депутата Верховної Ради та Одеської міськради Ігоря Маркова

А поделиться?
Читайте также: