Села заможної громади в Одеській області завзято будують скей-парки

image

В с. Нова Долина побудують скейт-парк та новий дитячий ігровий і спортивний майданчики. Авангардівська селищна рада Одеської області вже провела необхідні процедури закупівлі і скоро розпочнуться роботи. Про це повідомляють речники громади.

Реалізація проєкту передбачає повну розбудову майданчика, що знаходиться біля Новодолинського будинку культури та буде розподілений на зони:

окремий дитячий майданчик для самих маленьких, від 3 до 6 років із зоною відпочинку (спостереження) для батьків;

окремий дитячий майданчик для дітей від 6 до 12 років у центральній частині якого розміщено великий ігровий комплекс висотою до 5 метрів;

відокремлена зона для відпочинку батьків та дітей;

спортивна зона із вуличними тренажерами для занять спортом;

скейт-парк.

Реалізація проекту хочуть завершити в 2022 році. У першу чергу тут розпочинають будівництво із довгоочікуваного скейт-парку.

Раніше повідомлялося, що ще одне село цієї громади має всі козирі для перемоги в обласному конкурсі на кращий населений пункт.

Нагадаємо, Авангардівська громада є однією з найзаможніших не лише на Одещині, а в Україні. Крім смт Авангард до її складу входять населені пукти Хлібодарське,  Прилиманське, Нова Долина, Радісне. Селищна рада розташована у західному передмісті обласного центру і має надзвичайно вигідне географічне розташування. Через її територію проходить кілька автодоріг міжнародного та регіонального значення, поряд міжнародний аеропорт та залізнична станція. Вона має солідний економічний потенціал.