Смертельна пожежа в Одесі: пошукова операція триває, зниклих безвісти знову 14

logo


З вікон згорілої будівлі періодично валить дим.

В будівлі торгово-економічного коледжу Одесу тривають пошукові роботи після пожежі. З’явилась інформація про те, що на зв’язок не відповідає ще одна студентка, тому кількість зниклих безвісти збільшилась до 14. Про це розповів з місця події кореспондент ТСН Сергій Осадчук.

Читайте також:

Двоє загиблих і 13 зниклих безвісти: головне про причини і наслідки пожежі в одеському коледжі

«Періодично з вікон будинку починає валити дим, всі роботи зупиняють і люди виходять. Тоді рятувальники починають заливати водою місця де тліє. На місці пожежі вже другу добу перебувають рідні зниклих безвісти. Вони ночують у наметі організованому рятувальниками, деякі сплять в машинах. З журналістами вони не спілкуються», — розповів журналіст.

Відео

В Одесі триває пошукова операція в згорілій будівлі коледжу

Рятувальникам довелося працювати усю ніч проходячи метр за метром небезпечну будівлю. Напередодні увечері пошуковці знайшли тіло жінки та передали його правоохоронцям на експертизу. Нині зниклими безвісти вважаються 13-ро людей.  

В Одесі триває пошукова операція в згорілій будівлі коледжу

Крім того, збільшилась кількість зниклих безвісти.

«З’явилася нова інформація з посиланням на поліцію: кількість людей, яких нині шукають, яких вважають зниклими безвісти знову складає 14. Тому що не виходить на зв’язок одна дівчина. Поліція встановлює, чи мала вона стосунок безпосередньо до торгово-економічного коледжу.

Вчора рятувальники дістали з-під завалів викладачку, яка до останнього виводила учнів з палаючої будівлі, але сама вийти вже не змогла», — повідомив Осадчук.

Читайте також:

Оздоблений ліпниною і статуями, побудований за кошти місцевого купця. Що відомо про будівлю згорілого коледжу в Одесі

Кореспондент додав, що від самого початку на місці пожежі працювали кінологи з собаками. «Але згодом довелося відмовитися від таких пошукових робіт, тому що тварини через дуже сильний гар всередині не могли працювати. Тому зараз там працюють лише люди», — пояснив він.

Також є інформація про роботу від рятувальників.

«Рятувально-пошукові роботи тривали всю ніч. На 7.30 ранку було вивезено 230 метрів кубічних сміття та конструкцій. Зараз продовжуються роботи по розбору конструкцій та вивезення сміття. Також за допомогою кранів демонтують з верхніх поверхів систему опалення», — розповіла речниця ДСНС Одеської області Ольга Сафронова.

Читайте також:

Експерти встановили осередок займання в коледжі Одеси. Поліція знайшла розбіжності між подіями і показами свідків

Нагадаємо, вранці 4 грудня в Одесі загорівся коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Вогонь спалахнув на третьому поверсі будівлі й швидко розповсюдився на 2000 кв м. Рятувальники евакуювали близько 40 осіб. У результаті пожежі, постраждали 27 осіб, одна людина загинула. Медики борються за життя двох людей, які у вкрай важкому стані. Міський голова Одеси Геннадій Труханов розповів, що після трагедії у дворі коледжу спілкувався з батьками. Вони нібито й розповіли, що в приміщенні не було опалення, тому, можливо, там користувалися обігрівачами.

5 грудня під уламками знайшли тіло другої жертви – дорослої жінки.

Відео

Пожежа в Одесі: кількість людей, які вважаються безвісти зниклими, знову збільшилася до 14

В Одесі триває пошукова операція в згорілій будівлі коледжу. Рятувальникам довелося працювати усю ніч проходячи метр за метром небезпечну будівлю. Напередодні увечері пошуковці знайшли тіло жінки та передали його правоохоронцям на експертизу. Нині зниклими безвісти вважаються 13-ро людей.  

Пожежа в Одесі: кількість людей, які вважаються безвісти зниклими, знову збільшилася до 14