Сьогодні в Одесі десятки будинків залишаться без води: перелік вулиць

Сьогодні в Одесі десятки будинків залишаться без води: перелік вулиць

Відновити водопостачання планують до вечора

Сьогодні, 3 грудня деякі містяни залишились без води. Головна причина — це проведення ремонтно-аварійних робіт, які систематично проводить “Інфоксводоканал”. Про цеповідомили у філії компанії. Воду одеситам планують повернути до 18:00, проте час може змінюватися.

Де немає води

— Промислова вул., Прирейкова — усі дома- Степна вул., Столбов,Хімічна,Танкістов — усі дома- Овідіопольська дорога вул., 3 з корпусами — усі дома- Житомирська вул., Літакова — усі дома- Житкова вул., Іванова,Дорстроя — усі дома- Мізікевича вул., — усі дома- 24-а лінія (Котовського) вул., — усі дома- Добровольського просп.,77 — усі дома- Марсельська вул., 2; 2-а;4 — парні дома

«Звертаємо увагу, що час відновлення водопостачання — попереднє і може змінюватися в ході проведення ремонтних робіт як в більшу, так і в меншу сторону. Після відновлення водопостачання може також знадобитися час на заповнення системи водою, і більш віддалені споживачі або верхні поверхи можуть отримати воду пізніше зазначеного часу», — йдеться у повідомленні комунальників.

Телефондля довідок (цілодобово): 

0-800-307-505; 

048-705-55-05; 

068-905-55-05; 

066-905-55-05; 

093-17-00-155.

“Коментарі” писали, що з 13 листопада в Одесі розпочався опалювальний сезон. У першу чергу до централізованогоопалення будуть підключені об’єкти соціальної інфраструктури (лікарні, школи, садочки та ін.), згодом — житловий фонд. Про це повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер. 

Нагадаємо, що “Коментарі” також писали, що після підриву та руйнування дамби й машинних відділень Каховської гідроелектростанції 6 червня 2023 року, на Одещині буввстановлений постійний контроль за якістю питної та морської води. Ця трагедія спричинила серйозну загрозу для довкілля та здоров’я громадян.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб першими дізнатися про найважливіші події!