Справу проти Труханова передали до Вищого антикорупційного суду: що відомо

logo


Йдеться про можливе неправдиве декларування майна мером Одеси. Звинуватила Геннадія Труханова Спеціальна антикорупційна прокуратура.

Там вважають: одеський міський голова вніс недостовірні дані у декларації за 2015 і 2016 роки. У документах, за версією слідства, Труханов не вказав квартиру, елінг, дачу і майно дружини.

Справа спочатку надійшла у Приморський райсуд, але 10 жовтня він ухвалив постанову про те, що справа не в його підсудності. Про це з посиланням на прессекретарку Приморського районного суду Ольгу Галину пише «Думська».

До теми: Мамин дім і єдина квартира в Одесі: яку нерухомість декларує і приховує Геннадій Труханов

10 жовтня Приморський районний суд Одеси виніс ухвалу і передав справу по звинуваченню Геннадія Труханова до Вищого антикорупційного суду,– розповіла вона.

За словами Галини, йдеться про злочин, передбачений статтею «Декларування недостовірної інформації». Такі справи підсудні Вищому антикорупційному суду.

Вищий антикорупційний судЯкі ще справи розглядає Вищий антикорупційний суд/ інфографіка 24 каналу

Це не перша справа проти Труханова.

За що мера Одеси вже судили? У лютому 2018 року Труханову повідомили про підозру у скоєнні злочину – у змові та придбанні за 185 мільйонів гривень із міського бюджету адмінбудівлі Одеського заводу тяжкого кранобудування «Краян». Згодом Труханову висунули обвинувачення і почали розглядати справу по суті. Разом з Трухановим на лаві підсудних перебували ще 7 осіб, серед яких і заступник мера Павло Вугельман.Втім, вже 9 липня Малиновський райсуд Одеси виніс виправдальний вирок Труханову.

Хто такий Геннадій Труханов: відеобіографія