Справу Труханова передали до ВАКС

logo


Суд розгляне відомості з декларації мера Одеси.

Міський голова Одеси Геннадій Труханов може стати фігурантом розгляду Вищого антикорупційного суду України. Саме туди скеровано його справу.

Таку інформацію повідомила речниця Приморського районного суду Одеси Ольга Галина. Саме до цього суду спершу була скерована справа щодо завідомо неправдивих відомостей в декларації Труханова за 2015 і 2016 роки.

Читайте також:

Холодницький оскаржив вирок суду, яким було виправдано мера Одеси Труханова

«10 жовтня Приморський районний суд Одеси виніс ухвалу і передав справу по звинуваченню Геннадія Труханова до Вищого антикорупційний суд. У цій справі йдеться про злочин, передбачений статтею 366-1 КК України, скоєному посадовою особою органу місцевого самоврядування, а такі справи підсудні ВАКС», — пояснила Ольга Галина.

Як повідомлялося, у вересні в Україні запрацював Вищий антикорупційний суд, у якому розглядатимуть справи депутатів і посадовців, які роками успішно уникали відповідальності. Перевага цього суду – вузька спеціалізованість. Сім колегій, в кожну з яких входитимуть по троє суддів, зможуть розглядати складні багатотомні справи не за кілька років, а за лічені місяці. А прокурорам Спеціалізованої антикорупційної прокуратури не доведеться їздити судами всієї країни, витрачаючи робочий час та державні гроші.

Відео

Малинівський суд виправдав голову Одеси Труханова, його заступника та всіх фігурантів справи

Посадовців звинувачували у махінаціях під час купівлі будівлі колишнього заводу «Краян». Там хотіли розмістити частину департаментів міськради. На думку слідства, ціна була завищеною вдвічі і збиток державі сягав 92 мільйонів гривень. Обвинувачення вимагало для Труханова 12 років ув’язнення з конфіскацією майна. Для інших 7 фігурантів – від 7 до 11 років. Сам міський голова Одеси назвав справу політичним замовленням.  

Малинівський суд виправдав голову Одеси Труханова, його заступника та всіх фігурантів справи