Стало відомо, у яких приватних лікарнях на Одещині надають безоплатну медичну допомогу для ветеранів та військових

Стало відомо, у яких приватних лікарнях на Одещині надають безоплатну медичну допомогу для ветеранів та військових «фото»

Новини У регіоніСтало відомо, у яких приватних лікарнях на Одещині надають безоплатну медичну допомогу для ветеранів та військових

19 Травня 2024, 13:27

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) уклала договори з приватними лікарнями про безоплатну медичну допомогу для військових та ветеранів. ВОдеській області 37 таких медзакладів.

Про це повідомляє Одеський ТЦК та СП.

У приватному закладі ветеран/військовий може отримати консультацію сімейного лікаря чи терапевта, лікування чи реабілітацію у стаціонарі, операцію, ментальну підтримку та інші медпослуги. У лікарні має бути договір із НСЗУ за відповідним пакетом. Наприклад, якщо пацієнту потрібна операція він має звернутися до медзакладу, що має договір із НСЗУ за пакетом «Хірургічні операції».

В Одеській області37 таких закладів. Знайти лікарню у своїй області можна за посиланням.

Детальну інформацію можуть надати у контакт-центрі Національної службу здоров’я України за телефоном 16- 77, з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00 години та з 9:00 години ранку до 16:45 у п’ятницю.

Раніше на USIonline.com —

В Одесі почав роботу сервісний центр – Хаб для надання допомоги ветеранам (фото, видео)

Читайте нас у Facebook,Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.