Стендова стрільба. Одеські спортсмени завоювали 7 медалей чемпіонату України

Одеські спортсмени завоювали 7 медалей, з яких 2 золоті, чемпіонату України серед ШВСМ, ДЮСШ, ЦОП і СК зі стендової стрільби, який відбувся у Львові.

В змаганнях серед жінок увесь п’єдестал завоювали спортсменки Центру олімпійської підготовки, що базується в Новій Долині. Переможницею стала учасниця Олімпійських ігор-2020 Ірина МАЛОВІЧКО (тренер – Микола МІЛЬЧЕВ), яка за сумою кваліфікації та фіналу розбила 168 мішені (кваліфікація – 114/125, фінал – 45/50). На другому місці – Вікторія НАУМЕНКО (162), на третьому – Вероніка МІЛЬЧЕВА (150).

У змаганнях чоловіків срібним призером став Іван ЛОІК – 171 очко. У кваліфікації він розбив 117 мішеней зі 125-ти (2-е місце), у фінальній частині бив майже без промаху – 54 з 60-ти, але лідера не наздогнав. Переможцем тут став Георгій ІПАТОВ (Київська)– 173.

В змішаній категорії, яка включена в програму Олімпійських ігор-2024, переможцями стали Ірина МАЛОВІЧКО і Іван ЛОІК – 139 (69+70), а стрілецька чета НАУМЕНКО – Олексій і Вікторія – стала другою – 137 (68+69).

Серед юніорок бронзову медаль завоювала Мілана ГРАЧОВА.