Стусанами «знання доносила»: жахлива історія про літню репетиторку, що гамселила дітей (Відео)

logo
347048_stusanami_znannja_donosila_zhahliva_istor.jpeg


5 канал

Одеса

12.03.2018 21:07

На Одещині одна із знаних в невеликому містечку педагогів поводилася непедагогічно. Працюючи з дітьми, які приходили на додаткові заняття, репетитор застосовувала фізичну силу та образи

Літнього педагога викрили самі діти, які зняли сцени побиття та опублікували їх в Інтернеті. Лише тепер, коли ця історія набула розголосу, причетні до неї діти та їхні батьки розповідають, що їм доводилося терпіти задля покращення якості знань.  

За темою

>
Скандал довкола ліцею в Києві: учнів фактично «викидають на вулицю»

На відео, що потрапило до мережі, репетитор допомагає 12-річному Сергійку зробити домашнє завдання та водночас шарпає дитину й ображає. Два роки тому хлопчик разом з іншими дітьми ходив на додаткові заняття з англійської мови.

Батько Сергійка побачив ці кадри одразу — ще у 2016 році. Вирішив забрати сина від педагога.

«Дружина моя була вагітна. Для неї це був би дуже великий стрес, тому я не говорив про це. Тобто, ніхто не знав про цей випадок. До неї багато дітей ходили. Багато хто – із непоганими результатами йшли, вчаться тепер за кордоном, у гарних ВНЗ. Поганого ніхто нічого не розповідав», — пригадує Геннадій Пастухов, батько Сергійка.

Колишня вчителька підробляла репетиторством понад сім рокiв. За цей час до неї зверталися десятки школярів. Альтернативи їй у військовому містечку немає, кажуть батьки учнів.

Найближчий населений пункт — за 5 кілометрів. У військовому містечку Раїсу Тихонівну добре знають, адже за свої 72 роки жінка вивчила не одне покоління. Втім, як з’ясувалося, від її методів виховання постраждав не лише Сергійко.

«Коли я була маленькою, вона була сильним викладачем, тому дочку і віддала до неї. Вона її била по голові. Кожного разу вона її била по голові. Після трьох разів, коли вона (дочка – ред.) мені говорила «Мама, я боюся йти», я дитину не відпускала. Я своїй дитині більше вірю. А інші мами думали, що їхні діти перебільшують», — каже мати постраждалої дівчинки Олена Тютюнник.

Напередодні Раїса Тихонівна погодилася на коротке інтерв’ю, в якому повідомила, що стусанами хотіла донести знання до дітей, адже за десятки років роботи в учнів були добрі результати. Стосовно Сергійка, начебто, не чіпала.

«Він сам падає і головою об підлогу б’ється — я його відтягаю. А на відео вийшло, що я його головою об стіл б’ю. Я все-таки чекаю, що вони прийдуть вибачатися. Все, що я для них зробила, — їм стане соромно, і вони прийдуть вибачатися», — переконана Раїса Тихонівна

Тим часом у поліції вже відкрили кримінальне провадження. Заяви щодо жорстокого поводження з дітьми написали декілька батьків.

«Розпочато кримінальне провадження ч.1 ст.126 — побиття та мордування. Максимально, що загрожує жінці — один рік виправних робіт», — каже речниця Національної поліції в Одеській області Любов Гордієвська.

Нині жінка з військового містечка поїхала.

Ольга Дунська, Сергій Іщенко, Одеса, «5 канал»

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею за темою: 

«Мам, я вже доросла»: як минуло святкування 1 вересня – фоторепортаж

А поделиться?
Читайте также: