Суд не зміг вчасно розпочати засідання щодо арешту мера Одеси Труханова

logo
336923_sud_ne_zmig_vchasno_rozpochati_zasidannja.jpeg


Розгляд запобіжного заходу затримується мінімум на півтори години.

О 19:00 годині в Солом’янському суді столиці мало розпочатися засідання з обрання запобіжного заходу мерові Одеси Геннадію Труханову. Однак вчасно це не відбулося, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За даними журналістів, воно почнеться не раніше, як за півтори години. Наразі ні Труханова, ні інших підозрюваних у залі суду немає – їх ще не привезли. Судді кажуть, що справи деяких іще взагалі не потрапили на розгляд. Наразі відомо, що обвинувачення вимагає арештів, а розміри застави визначені в 50 млн гривень для організатора схеми, 30 млн гривень для його заступника і по 10 млн гривень для інших фігурантів.

Читайте також: Меру Одеси Труханову висунуто обвинувачення в корупції – джерела

Як заявив антикорупційний прокурор Назар Холодницький, ідеться про фігурантів скандалу із купівлею за в 15 разів завищеною ціною адміністративної будівлі колишнього заводу для потреб мерії. Підозри в цьому висунуті причетним посадовцям, підприємцям і оцінювачу майна. Сам Труханов був затриманий у «Борисполі» після прильоту з Польщі, а в соцмережах пояснив, що спеціально перервав закордонне відрядження у Чехії, бо має намір довести свою невинуватість. Його заступник Павло Вугельман прилетів із Тель-Авіва і також був затриманий в аеропорту.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

ВідеоФігурантів справи Труханова доправляють до суду

Затриманим мають обрати запобіжні заходи. Зокрема, до Солом’янського суду на автозаку привезли Петра Загодіренка, який фігурує у справі щодо купівля приміщення заводу «Краян» за завищеними цінами.

Фігурантів справи Труханова доправляють до суду

А поделиться?
Читайте также: