Татарбунари зустріли загиблого героя, та поліція при цьому повела себе ганебно

logo
139889_tatarbunari_zustrili_zagiblogo_geroja_ta_.jpeg


30 січня поблизу селища Водяного, що знаходиться на відстані 10 км від міста Авдіївка, що на Донечинні, загинув Роман Гульченко, який родом з Татарбунар. Він був один серед тих п’ятьох військових 72-ої бригади ЗСУ, хто в цей день поклав своє життя за нашу країну.

Сьогодні, 1 лютого з бійцем попрощались у військовій частині в Миколаєві, в якій він проходив службу за контрактом. І в цей день тіло нашого земляка привезли до його дому — в Татарбунари.

Але останній шлях героя був затьмарений. Зі слів очевидців та військового капелана, який супроводжував тіло загиблого, в селі Білолісся представники поліції відмовились надати їм автомобільний супровід поліцейською машиною на ділянці Сарата — Татарбунари. До того ж, одного з водіїв, що рухався на своєму авто повз, капелан попросив зачекати, поки проїде траурна процесія, на що той відповів: «А мені начхати!» Цього покидька шукають за номером машини.

В Татарбунарах директора шкіл разом з дітьми вийшли на вулицю, аби зустріти загиблого земляка-героя і віддати йому останню шану.

Люди зустрічали Романа Гульченка навколішки, покладаючи квіти на землю перед труною з загиблим.

Прощатимуться з Романом з 10 до 12 години 2 лютого в приміщенні районного Будинку культури в Татарбунарах. Після прощання атовці на руках нестимуть труну з загиблим побратимом до кладовища, де навіки він зляже в рідну землю…

Дякуємо, брате наш!..

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Поделиться статьей в социальных сетях:

А поделиться?
Читайте также: