Татарбунари зустріли загиблого героя, та поліція при цьому повела себе ганебно

logo


30 січня поблизу селища Водяного, що знаходиться на відстані 10 км від міста Авдіївка, що на Донечинні, загинув Роман Гульченко, який родом з Татарбунар. Він був один серед тих п’ятьох військових 72-ої бригади ЗСУ, хто в цей день поклав своє життя за нашу країну.

Сьогодні, 1 лютого з бійцем попрощались у військовій частині в Миколаєві, в якій він проходив службу за контрактом. І в цей день тіло нашого земляка привезли до його дому — в Татарбунари.

Але останній шлях героя був затьмарений. Зі слів очевидців та військового капелана, який супроводжував тіло загиблого, в селі Білолісся представники поліції відмовились надати їм автомобільний супровід поліцейською машиною на ділянці Сарата — Татарбунари. До того ж, одного з водіїв, що рухався на своєму авто повз, капелан попросив зачекати, поки проїде траурна процесія, на що той відповів: «А мені начхати!» Цього покидька шукають за номером машини.

В Татарбунарах директора шкіл разом з дітьми вийшли на вулицю, аби зустріти загиблого земляка-героя і віддати йому останню шану.

Люди зустрічали Романа Гульченка навколішки, покладаючи квіти на землю перед труною з загиблим.

Прощатимуться з Романом з 10 до 12 години 2 лютого в приміщенні районного Будинку культури в Татарбунарах. Після прощання атовці на руках нестимуть труну з загиблим побратимом до кладовища, де навіки він зляже в рідну землю…

Дякуємо, брате наш!..

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Поделиться статьей в социальных сетях: