Торговельне обладнання для всіх типів торгових об’єктів представили на промринку 7 кілометр в Одесі

Торговельне обладнання для всіх типів торгових об’єктів представили на промринку 7 кілометр в Одесі 27/09/202327/09/2023

Промтоварний ринок «7 кілометр» майже 35 рокїв не лише формує стандарти ринкової торгівлі в Україні, а й є багаторічним помічником для підприємців, які працюють у цьому напрямку. Про це сьогодні повідомили в прес-службі підприємства.

На ринку в повному асортименті оптом та в роздріб представлено різноманітне торговельнеобладнання, що дозволить оснастити всім необхідним торгове місце будь-якого типу.

У продажу на ринку – оригінальні манекени, різні стійки, вішалки, гачки та панелі, сітки, підставки, стелажі, вертушки, столи та стільці, дзеркала та безліч іншого спеціалізованого технологічного обладнання для магазинів, кіосків, павільйонів промислової групи товарів.

Спеціалізовані павільйони з професійним «інвентарем» для торгівлі знаходяться на майданчиках «За Рожевою», «Милка», «3-я контейнерна»,на центральній автостоянці.

Промтоварний ринок «7 кілометр» пропонують відмінний вибір торговельного обладнання за найдемократичнішими цінами. Ласкаво просимо та приємних покупок!

Источник

Навигация по записям