Трагедія у таборі «Вікторія»: чому проводять ексгумацію тіл трьох дівчат (Відео)

logo
335953_tragedija_u_tabori_viktorija_chomu_provod.jpeg


5 канал

Одеса

12.02.2018 16:23

Батьки припускають, що під час поховання сталася жахлива помилка

Тіла трьох дітей, загиблих під час пожежі в одеському таборі «Вікторія», ексгумують для проведення повторної ДНК-експертизи. На цьому наполягли батьки загиблих, оскільки не впевнені, що не сталося помилки при похованні. 

За темою

>
Трагічна пожежа у таборі «Вікторія»: правоохоронці затримали нових підозрюваних

У понеділок, 12 лютого, на Західному кладовищі Одеси дістали тіла двох дітей, щоб доправити їх на незалежне судово-медичне дослідження до Харкова.

«В описі судмедексперта вказані зуби, яких не мало бути на верхній щелепі. Якщо чесно, я вже нікому у цьому житті не вірю після того, що з нашими дітьми сталося. Через це ми хочемо дізнатися правду, а довіряти — це така справа», — кажуть батьки загиблої Соні, Олексій та Ольга Мазур.

«Всі останки тіла були обгорілі, вони були представлені одним фрагментом, вони були спаяні. Туди нічого не можна було ні додати, ні забрати», — зазначає начальник Одеського обласного бюро судово-медичної експертизи Григорій Кривда.

Як повідомляв 5.UA, в Одесі в ніч на 16 вересня загорівся один із корпусів дитячого табору «Вікторія». Вогонь повністю знищив один із дерев’яних корпусів. У момент загоряння там перебували 42 дитини. Дітей евакуювали, однак трьох із них врятувати не вдалося. Загиблі дівчатка – це 8-річна Софія Мазур, 9-річна Настя Кулинич і 12-річна Сніжана Арпентій.

Усе, що відомо про трагедію, можна почитати у детальному лонгріді за посиланням. 

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Масштабна пожежа в Одесі: вигорів цілий корпус санаторію «Червоні зорі» – ФОТО

А поделиться?