Трагічна пожежа у одеському таборі «Вікторія»: стала відома причина займання (Відео)

logo
300955_tragichna_pozhezha_u_odeskomu_tabori_vikt.jpeg


Масштабну пожежу в одеському дитячому таборі «Вікторія» спричинив увімкнений побутовий кип’ятильник, залишений без нагляду. В мережі з’явилися світлини із висновками технічної експертизи, проведеної Одеською ДСНС, передає «5 канал».

Зокрема, в документі зазначено – вогонь зайнявся у кімнаті, де мешкала художній керівник танцювального ансамблю «Адель». Як стверджують очевидці – на той час вона виходила з корпусу на вулицю, щоб надворі провести вечірнє планування. На цей технічний акт посилається і радник чільника Нацполіції у Одеській області. Руслан Форостяк на своїй сторінці у Facebook наголошує – слідство і досі триває.

За темою

Тим часом батьки постраждалих дітей – обурені діями судді, який змінив директору табору запобіжний захід з тримання під вартою на можливість вийти під заставу у 128 тис. грн. Віктор Попревич, який розглядав справу, обіцяв зачитати мотиви, за якими він пом’якшив запобіжний захід директору і дозволив йому вийти на волю. Але у призначений час двері судової зали виявилися зачиненими.

З’ясувалося, що суддя вже зачитав це рішення іще у четвер – у присутності лише секретаря, Ані адвокатів, ані прокуратуру, ані постраждалих про перенесену дату – не повідомив. Через незрозумілу поведінку судді прокурор погрожує скаржитися у Вищу кваліфікаційну комісію суддів України.

Як повідомляє агенція УНІАН, одразу після сплати застави та звільнення з під арешту директор табору «Вікторія» Петрос Саркісян поскаржився на стан здоров’я та ліг у лікарню.

Нагадаємо, дитячий табір Вікторія спалахнув надвечір 15 вересня . Пожежна сигналізація не спрацювала. Тоді загинули троє дітей , ще двох – довелося терміново госпіталізувати.

Відео за темою

Дивіться також фотогалерею:

Масштабна пожежа в Одесі: вигорів цілий корпус санаторію «Червоні зорі» – ФОТО

А поделиться?
Читайте также: