Труханов заявив, що сам повідомив НАБУ про приїзд і не буде ховатися

logo
336755_truhanov_zajaviv_wo_sam_povidomiv_nabu_pr.jpeg


Мер Одеси Геннадій Труханов відреагував на звинувачення на свою адресу і факт затримання в аеропорту Борисполя детективами Національного антикорупційного бюро.

«Я попросив свого адвоката офіційно зв’язатися з НАБУ і повідомити про час мого приїзду, щоб уникнути подальших спекуляцій», — написав він на своїй сторінці в Facebook.

Труханов заявив, що не має наміру ховатися від слідства. Він також стверджує, що всі рішення, прийняті міською радою та виконавчим комітетом, «відповідали і відповідають букві закону».

Мер Одеси повідомив, що перервав відрядження в Чехію через проведення слідчих дій і поширення інформації про те, що він ховається від слідства.

Нагадаємо, 14 лютого мер Одеси після повернення з Варшави   був затриманий в аеропорту Бориспіль, після чого переданий співробітникам Національного антикорупційного бюро. Пізніше в НАБУ підтвердили факт затримання і вручення підозри.

Дивіться також

Геннадій Труханов пішов у відпустку 26 грудня 2017 року. З тих пір він кілька разів продовжував відпустку за свій рахунок, також брав відрядження в Давос (Швейцарія) і Афіни (Греція).

З 12 по 16 лютого, за даними міськради Одеси,   Труханов повинен був знаходитися в Чехії,   де у нього нібито були заплановані робочі переговори на рівні Міністерства промисловості і торгівлі.

У Міністерстві промисловості і торгівлі та Міністерстві закордонних справ Чехії не змогли підтвердити інформацію про відрядження Труханова в Прагу.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

А поделиться?
Читайте также: