У центрі Одеси закривають легендарні ресторани: названа причина

logo


image

Вже з листопада ці місця припинять роботу.

В Одесі закриють відомі ресторани «Стейкхаус» та «Компот», які понад 20 років працювали на Дерибасівській. Власник закладів Савва Лібкін назвав причини.

Травмована Людмила Барбір розібралась із мандоліною просто на кухні Савви Лібкіна

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, ці ресторани розпочали власні епохи у місті. «Життя міста теж ділиться на етапи. Я пам’ятаю, коли Дерибасівська була головним місцем зустрічей одеситів. Адже як ми знаємо, на ній завжди хороша погода. Зараз ця вулиця переживає свій новий етап. Це етап ярмарки-звалища і розфарбованих коней», — написав Лібкін.

Ресторатор припинив співпрацю зі старим партнером, з яким працював 25 років. Бізнесмени ділять майно, але конфліктів не мають. «Вже з листопада «Компот» на Дерибасівській і «Стейкхаус» закриються і стануть історією. Яскравою і помітною. Ця новина, напевно, дуже швидко обросте чутками і плітками, які я з подивом потім дізнаюся. Але реальні причини я перерахував вище», — сказав ресторатор.

Савва Лібкін також додав, що разом з командою вони почнуть «новий етап і історію», про яку повідомлять пізніше. У коментарях до публікації відомі одеські бізнесмени пов’язують закриття ресторанів саме з тим, що Дерібасівська стала «колгоспною» вулицею з тваринами і бардаком. 

«Часто в цьому бачать «одеський шарм і колорит». Як не парадоксально, але це і знищило то чудове місце, яке Савва намагався створити своїми трьома ресторанами, які були розраховані на більш вишукану публіку», — поділився думкою бізнесмен Олександр Варваренко.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що популярному кафе «Компот», яке розташоване на Поштовій площі у Києві, заборонили використовувати свою назву.