У Кілії затвердили програму підтримки Центру первинної медико-санітарної допомоги з бюджетом понад 14 мільйонів гривень

08 Лютого 2024, 16:30

Фінансова підтримка 141

Фінансова підтримка

Кілійська міська рада на Одещині на останній сесії затвердила міську програму фінансової підтримки комунального некомерційного
підприємства «Кілійський центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2024-2026 роки. Її загальний бюджет – 14 мільйонів 354 тисячі гривень з казни міста.

Про це повідомляє Район.Ізмаїл з посиланням на відповідний документ.

«Програма спрямована на безоплатне та  пільгове забезпечення лікарськими засобами пацієнтів, медичними
виробами та іншими засобами за певними категоріями захворювань, які по життєвим показникам потребують постійного прийому ліків, а також пацієнтів, які відносяться до окремих груп  населення», – говориться у додатку до документа. 

Станом на початок  2024 року загальна кількість пільговиків, в тому числі громадян, з рідкісними (орфанними) захворюваннями, що мешкає на території Кілійської громади Ізмаїльського району Одеської області та інших
громад, які обслуговує Кілійський центр первинної медико-санітарної допомоги, складає 81 людина. Саме стільки місцевих мешканців потребують лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування,медичних виробів та інших засобів та четверо людей з діагностованими та підтвердженими онкологічними захворюваннями 4-ї стадії, що потребують паліативної допомоги. 

Також в межах програми передбачене:
забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю медичними виробами та іншими засобами; фінансування комунальних послуг та енергоносіїв; придбання предметів, матеріалів та інвентарю, оплата послуг (крім комунальних) (паливо-мастильні матеріали, ремонт); придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (лікарські засоби, медичні матеріали, медичне обладнання).