«У мене немає сина»: матір підозрюваного у вбивстві 11-річної Даші Лук’яненко відмовилась від нього

logo


Сьогодні, 18:04

Вы также можете прочесть этот материал на русском языке «У мене немає сина»: матір підозрюваного у вбивстві 11-річної Даші Лук’яненко відмовилась від нього - фото

скрін відео Поліція Одещини / Youtube

Тіло дівчинки дістали з вигрібної ями

Матір підозрюваного у вбивстві 11-річної Даші Лук’яненко Миколи Тарасова прокоментувала жорстокий злочин свого сина.

За її словами, вона навіть не здогадувалася про те, що її молодший син вбив дитину, пише ТСН.

«Я піду на поліграф, я відповім на всі питання. Він бачив, що я при 190 на 115 тиску пурпурно-червона бігаю, шукаю дитини і він бігає поруч біля мене і ні слова мені не сказав. А як людям зараз пояснити, що я насправді про це не знала», — сказала вона.

Жінка підтвердила, що її син зізнався у скоєному, однак захищати його не збирається. «Це він зробив! Я відмовилася від нього, у мене немає сина, я не хочу знати такого сина», — наголосила мати підозрюваного.

Раніше батьки підозрюваного заявили, що не будуть наймати для сина адвоката.

Нагадаємо, тіло Даші Лук’яненко знайшли 19 червня в одному з приватних будинків Іванівки Одеської області після п’яти днів пошуку.

Дівчинка пішла на танці вдень 13 червня, і з тих пір її місцезнаходження було невідоме. Правоохоронці проводили спецоперацію з її пошуку, в ній брали участь поліцейські п’яти найближчих до Іванівці районних відділень поліції, 100 військовослужбовців Нацгвардії, десятки працівників ДСНС і більше сотні волонтерів.

Підозрюваний у вбивстві зізнався, що душив дівчинку, а потім роздягнув. Потім він кинув тіло дівчинки в яму, а речі облив бензином і спалив. Вбивство було скоєно на сексуальному ґрунті.

Поліція відкрила справу за статтями незаконне позбавлення волі, замах на зґвалтування, умисне вбивство неповнолітньої дитини, а також наруга над тілом померлої.