У Мінкульті заявили, що звільнення директора Одеського музею Ройтбурда було безпідставним

logo


Суд може визнати його незаконним.

Міністерство культури, молоді та спорту вважає, що Олександра Ройтбурда звільнили з посади директора Одеського художнього музею безпідставно.

Про це повідомляє пресслужба Мінінформполітики.

«Вочевидь, рішення про звільнення відомого художника з займаної ним посади ухвалили без належних підстав, а тому суд може визнати його незаконним», — йдеться у повідомленні.

Читайте також:

«В Одесі пахне совком» — Ройтбурд

У відомстві вважають, що це може стати основою для успішного оскарження Ройтбурдом рішення Одеської облради про своє звільнення. Міністерство стежить за перебігом цієї судової справи.

Нагадаємо, 4 вересня депутати Одеської обласної ради ухвалили рішення про звільнення Олександра Ройтбурда з посади керівника Одеського художнього музею. За це рішення проголосував 51 депутат, переважна більшість з них – фракції «Опозиційного блоку» та БПП,

Ройтбурда було призначено у березні 2018 року тодішнім головою Одеської обласної державної адміністрації Максимом Степановим. Художник переміг у конкурсі на посаду директора Одеського художнього музею ще 6 грудня, проте депутати облради не призначили його. Найвагомішим аргументом «проти» виявилося уже не раз спростоване звинувачення, що нібито колись художник малював свої картини людськими екскрементами. До того ж представників «Опозиційного блоку» обурили антиросійські висловлювання художника.

Відео

Олександр Ройтбурд розповів, кому, на його думку, не вигідно, щоб він керував музеєм

Гучний скандал у мистецьких колах. Одеська облрада звільнила директора музею — одного з найвідоміших митців сучасності — Олександра Ройтбурда. На прямому зв’язку Олександр Ройтбурд розповів, кому, на його думку, не вигідно, щоб він керував музеєм.  

Олександр Ройтбурд розповів, кому, на його думку, не вигідно, щоб він керував музеєм