У порт «Південний» зайшов грецький корабель, на якому в половини екіпажу виявлено COVID-19

logo


КИЇВ. 9 серпня. УНН. До порту «Південний» на Одещині зайшов суховантаж PATRA під прапором Греції, на якому у 11 членів екіпажу виявлено COVID-19. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу Адміністрації морських портів України.

«Судно PATRA, прапор Греція, прямувало з єгипетського порту Ель-Дехейла з екіпажем із 22 моряків. 8 серпня стало на рейд порту «Південний», де завдяки заздалегідь спільно відпрацьованим всіма службами заходам щодо запобігання проникнення епідемії через морські порти, у 11 членів екіпажу виявлено COVID-19″, — йдеться в повідомленні.

Так, 11:27 Лоцман з дотриманням всіх запобіжних заходів в засобах індивідуального захисту, піднявся на борт судна. О 13:20 судно PATRA було ошвартоване до причалу №3Н для карантинної стоянки. Санітарно-епідеміологічна служба піднялася на борт і провела медичний огляд та епідрозслідування із взяттям матеріалу на коронавірус у всіх членів екіпажу.

«При тестуванні у 11 моряків підтверджений COVID-19», — проінформували в АМПУ.

Повідомляється, що санітарно-карантинним відділом було прийнято рішення про госпіталізацію хворих.

О 22:55 3 карети швидкої допомоги госпіталізували 11 хворих на COVID-19 в одне з лікувальних установ міста.

Окрім того, у решти 11 членів екіпажу були взяті проби для проведення аналізу на антитіла. За результатами аналізів буде прийматися рішення про подальші дії, зазначили в адміністрації.

«На весь час стоянки судна біля причалу №3Н буде забезпечена цілодобова охорона судна, для виключення можливості попадання на судно сторонніх людей і виходу на берег членів екіпажу», — додали в АМПУ.

Нагадаємо, на фрегаті «Гетьман Сагайдачний» у моряка виявили COVID-19.